Weberneedle® prístroje

Laserové prístroje Weberneedle® dosahujú celosvetové prvenstvo v oblasti intravaskulárnej (vnútrožilovo) a transkutánnej (cez pokožku) nízkoúrovňovej laserovej iradiácie krvi. Dodaná svetelná energia je absorbovaná bunkami tela a rozširuje sa smerom von ku všetkým oslabeným alebo chorým bunkám v tele, tým sa docieli regenerácia.

Na povrchové aplikácie sa používa Weberneedle® Basic/Compact/Mobile, ktorý využíva rôzne aplikátory na dosiahnutie maximálneho efektu laserového žiarenia. Ožarujú sa problémove miesta, akupunktúrne body, meridiány, dermatologické komplikácie, krv cez pokožku.

Na vnútrožilovú aplikáciu sa používa prístoj Weberneedle® Blood/Endolaser, ktorý cez katéter invazívne vypúšťa laserové fotóny do krvi - tzv. fotónová infúzia. Fotóny sa absorbujú v bunkách v krvi a komponentoch séra.

Klinické účinky laserovej terapie prístrojmi Weberneedle® bolo možné otestovať počas desaťročí tohto výskumu. V prípade adekvátnej liečby je táto terapia bez vedľajších účinkov a vedie k vysokej miere úspešnosti pri liečbe rôznych ochorení. Túto terapiu je možné použiť aj ako podpornú liečbu závažných a ťažko liečiteľných ochorení.

OriginalSize nos

Basic/Compact/Mobile

Svetelná energia, ktorá sa absorbuje do tkaniva pacienta, spúšťa biologické zmeny na úrovni bunky, čo spôsobuje zohriatie a dočasné zvýšenie miestneho krvného obehu; dočasné uvoľnenie malých svalov (musculus minor), uvoľnenie bolesti kĺbov, bolestí a stuhnutosti ...

Viac info

OriginalSize pristroj

Blood/Endolaser

prístroj, ktorý dosiahol celosvetové prvenstvo v oblasti biologickej intravaskularnej nízkoúrovňovej laserovej iradiácie krvi – čo je istý druh akupunktúry krvi.

Viac info

Novinky

11.09.2019 | BIOquant NS registrovaná zdravotnícka pomôcka
BIOquant NS bol registrovaný v ŠUKL (Štátny Ústav pre kontrolu liečiv). Certifikát je platný do roku 2024.

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Viac info

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Viac info

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Viac info

Twitter

Zobraziť všetky novinky »

Užitočné odkazy

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi Viac info

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie Viac info

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion® Viac info

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Viac info

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Viac info